Про школу

Здрастуйте, мене звуть Дмитро САМСОНОВ, я засновник Школи йоги та ведичної астрології “ГАНЕШ”, сертифікований викладач йоги, йога-терапевт, ведичний астролог.

Ким би ми не були, і чим би не займалися, для щасливого та повноцінного життя нам знадобиться ЗДОРОВ’Я.

Наша Школа – це живі та онлайн курси, семінари, тренінги та інші навчальні програми, спрямовані на відновлення та підтримання хорошого здоров’я.

Ви зможете налагодити харчування, скинути зайву вагу, прибрати напруження, страхи та тривоги, навчитися правильному мисленню, розслабленню та багато іншого.

Тут ви отримаєте підтримку, тому що це дуже непросто самостійно, без наставника щось робити, робити регулярно та робити із задоволенням.

Тут ви знайдете і наставника і однодумців.

Наші заняття відбуваються у групі. Саме тому, що виробляти корисні звички у групі набагато ефективніше.

Декілька слів про себе

«Раніше я курив, важив 115 кг, фізично не займався, мав низку хвороб, загалом – жив як багато хто…
Маючи сім’ю, роботу, достаток, я часто ловив себе на думці, що мені чогось не вистачало, щось таке важливе в моєму житті вислизає, минає… З часом я зрозумів, що з кожним прожитим роком мені не вистачало ЩАСТЯ ніби його ставало дедалі менше.

Першим кроком у нове життя стало те, що я звільнився від рабства куріння, потім від 115 кг я перейшов до нормальної ваги, і при цьому пішла більшість моїх хвороб. Але все це тьмяніє порівняно з тим, що я отримав внутрішньо.

Зараз я живу зовсім іншим життям, СВОЇМ. Став краще розуміти себе і навколишній світ, зрозумів своє призначення та свою ШЛЯХ. І виникло бажання поділитися своїм досвідом та знаннями з іншими людьми».

Освіта

Центр ведичної йоги та натуропатії, м. Рішикеш. Індія. Курс підготовки учителів йоги.

Гімалайська академія йоги, м. Рішикеш. Індія. Програма підготовки учителів йоги, міжнародна сертифікація.

Міжнародний сертифікат викладача йоги.

Дисципліни

• – Хатха-йога, Раджа-йога
  • – натуропатія, правильне харчування, очисні техніки
  • – йога-терапія
  • – йогічна суглобова гімнастика
  • – Філософія йоги
  • – основи аюрведи

Безпосередні вчителі

учит

Бажаємо вам приємного навчання та спілкування!

Сьогодні, доки є час, зробіть щось для свого здоров’я!

Успіхів вам!

Хто такийГАНЕША – читайте тут