Ирина, 50 лет, экономист – Відгук про заняття йогою онлайн

Карантин увірвався і змінив наше життя. І Ганеша з проектом йога онлайн настиг дуже вчасно.

В даному форматі занять, на мій погляд, є низка практичних переваг, наприклад:

  • Оптимальне використання особистого часу, немає витрати на дорогу тощо.
  • Не потрібно думати як одягнутися, підійде будь-який зручний для Вас одяг
  • Якщо запізнюєшся, то нікого не відвернеш, коли вмикаєшся в заняття. Якщо потрібно піти раніше, не порушуватимеш тишу шавасани, складаючи свої речі.
  • Можна займатися і поза домом.
  • Вдома, в знайомій обстановці не так відволікаєшся на сторонні речі: сусідів по килимку, звуки, запахи… На свої думки відволікаєшся звичайно, але це завжди продуктивніше ніж відволікання ззовні. У цьому й суть практики йоги, її основа: відволіктися, та був відстежити цей час і прагне, щоб відволікань ставало дедалі менше.

Ну і найбільший плюс, важливіший за практичні зручності, це Потік, той самий Потік, в який Ви входите під час практик. Він відчутний і на заняттях онлайн. Ви вдома займаєтеся як одні, але Ви не самі, і це відчувається.

У кожного свій шлях у йозі, кожен вибирає собі Вчителя та оптимальний формат занять. Особисто я переконалася в тому, що можна займатися, не відвідуючи залу. Я думаю, що якщо у Вашому житті час йоги настав, але ви цього ще не усвідомили, хочете ви чи ні, але йога вас знайде, і навіть у карантин, і не потрібно цьому чинити опір і шукати відмовки))