Виктория, 54 роки, художник, викладач образотворчого мистецтва – Відгук про заняття йогою

Освоюючи нову реальність, практикуючи йогу по скайпу, відкриваю нові сторінки себе в онлайн взаємодії з людьми, близькими мені за духом. Відловлюючи струнки здоров’я та глибини усвідомлення, радісно дякую за те, що за впливом мої заняття в школі “Ганеш” перевершують ефект від плавання і рідняться з почуттям умиротворення під час тривалих прогулянок на свіжому повітрі.

Тонко збудовані під керівництвом вчителя медитативні стани наповнюють гармонією, поєднуючи все зсередини та зовні. Творчі техніки дихання, тонким пранічним каркасом пронизують кожен рух на уроках Дмитра Самсонова і допомагають наситити кожну клітинку організму киснем.

Хатха-йога, скорочення і витягування м’язів, релакс – перезавантаження, музичні вібрації, чуйні рекомендації та налаштування вчителя – все сприяє оновленню, позбавленню стресів, виведенню токсинів, спалюванню зайвих калорій, лімфодренажу і, головне, – очищенню, самоочищення,

Дякую, Дмитре, за кожне заняття йогою, за надану можливість займатися в ізоляції, але в єднанні нас усіх!

Ваші онлайн уроки насичують мене творчою енергією, дають здоров’я, прекрасну поставу, пружну ходу, еластичність сухожиль, рухливість суглобів, а так само гнучкість розуму і прекрасний настрій!)