Лариса, лікар. Про курс правильного харчування

лариса

Я давно захоплююсь питанням здорового харчування, м’яса не їм уже давно (понад 4 роки), дуже люблю овочі та фрукти. Від курсу правильного харчування я отримала масу задоволення і користі, дуже мені сподобалося як майстерно працює Дмитро – інформація доступна, зрозуміло для всіх людей з різним рівнем підготовки. Компанія у нас підібралася дуже хороша, ми щиро ділилися своїм досвідом, склався дуже душевний колектив сімейного типу.

 

Практичні техніки курсу довели, що їх можна застосовувати з усіма шкідливими продуктами, звичками та взагалі життєвими ситуаціями – я позбавилася кавової та арахісової залежностей цілком спокійно, хоча думала буде складніше. Дивно, що за лічені рази, навіть не години роботи, а якісь миті, в організмі людини можуть відбутися такі колосальні зміни.

 

Хочу, щоб люди могли подолати всі хвороби та недуги, тільки їм потрібно трішки допомогти, у цьому й полягає місія Дмитра – доносити людям важливу та дуже цінну інформацію.

 

Велике йому спасибі, дай Бог йому щастя та здоров’я, сил та натхнення цим займатися. Далі відвідуватиму курси вашої школи.