Наталя. Відгук про курс харчування ОН-ЛАЙН

Я знаю, що дуже багато в нашому світі різних теорій щодо харчування, одні суперечать іншим, причому й ті й ті можуть навести вагомі аргументи.

До курсу я вже зрозуміла, що потрібно прислухатися до організму, трохи могла розрізнити, що для нього погано, а що ні, щось уже застосувала… деякі проблеми зі здоров’ям, і, напевно, є щось про що я і не здогадувалася…

Чому я прийшла таки саме на цей курс? Я ходжу на йогу до Дмитра 2 роки, і за цей час жодного разу! не бачила Дмитра хворим. Завжди-оптимізм, радість, позитивні емоції. Дивлюся на нього і розумію – ось ця людина знається на здоров’ї, вона реалізувала знання в цій галузі, і результат можна побачити! І дуже хотілося звичайно дізнатися про ці принципи правильного харчування.
Величезна подяка Дмитру за цей курс: теоретично частина чудова, все поступово, достатній обсяг, ні багато чимало, саме те, що потрібно, просто, зрозуміло, найголовніше.

Практичні завдання – це для мене відкриття. Спочатку я не розуміла і скептично ставилася до завдань: листи, фільми … думала ігри надумані … А виявилося – працює! Я знала, що солодощі шкідливі, але їла їх… А зараз не їм не збираюся! Дякуємо технікам!
Відкриття для мене було по розвантажувальних днях. Раніше я думала, що особисто мені – це не потрібно) я і так більш-менш харчувалася нормально …))) а тепер усміхаюся через своє невігластво. Спасибі курсу, я не тільки зрозуміла їхню важливість, але й закохалася в них!
Дякую за чудовий досвід, який я отримала на курсі, мій організм запам’ятав, як може бути йому легко та добре!
Є над чим ще працювати, приймаю це з радістю, і знаю що все в мене буде добре!!!

Окрема подяка за внесок у сім’ю). Спочатку я боялася, що нововведення у харчуванні можуть викликати несхвалення з боку чоловіка, але ні! Зараз ми маємо: снідає фруктовим салатом… раніше взагалі їх за їжу не рахував… Овочева тарілка – із задоволенням їсть і бачу, що подобається йому!! І бачу, що приймає, і йому подобається правильна їжа!
Почуваюся зараз чудово! Схудла і помітила, що в такому стані тіло і гнучкіше і набагато легше на занятті)
Щаслива та натхненна))

У роботі дуже допомогли учасники, дякую всім велике, особливо активним!

Мені було дуже цікаво, чекала з нетерпінням нового матеріалу, мені дуже сподобалося, як ви придумали “завдання на тиждень”.
Рецепти чудові, швидко, просто, смачно).
Взяла собі в життя – складання меню на тиждень…-супер, вже знаю колись розвантаження, коли що готувати, і що брати на роботу. Трохи часу на складання і тиждень йде як по маслу, зібраність, без суєти зайвої.

З побажань … Вибачте, якщо не в тему ….. хочеться продовження уроків здоров’я, де ми працювали не тільки з харчуванням, а в комплексі …. я багато взяла з цих уроків … , а загалом здоровий спосіб життя.