Йога-терапія

Ми проводимо дні сидячи за робочим столом, дивлячись на монітор комп’ютера. Подорожуємо сидячи – у машині чи літаку. Зустрічаємося з друзями в кафе та ресторанах – і годинами просиджуємо на красивих, але дуже не комфортних для попереку стільцях. І, якщо вам не знайомий біль, дискомфорт у шиї чи спині, швидше за все, ви ще просто надто молоді.

 

Через неправильний спосіб життя:

 • довгого і неправильного положення тіла сидячи і стоячи на роботі та в побуті
 • малорухомого способу життя
 • внутрішніх підсвідомих програм боротьби, битви, втікання та ін
 • неправильного харчування та іншого

виникають серйозні проблеми зі здоров’ям:

 • проблеми з хребтом та суглобами
 • порушення у роботі внутрішніх органів
 • порушення у роботі травної, нервової, серцево-судинної та інших систем
 • виникають напруження, стреси, пригніченість, депресія, почуття страху та тривоги
 • з’являються головні болі, запаморочення
 • відчувається занепад сил, млявість, апатія та багато іншого

 

І багато людей через незнання використовують малоефективні і навіть шкідливі способи, щоб вирішити ці проблеми.

Наприклад.

Наразі однією з найпоширеніших проблем зі здоров’ям є проблема з хребтом. Практично всі мають ці проблеми, навіть якщо людина поки що цього не відчуває. І це впливає і фізичному, і енергетичному, і психоемоційному рівні.

 

І часто зустрічається ситуація, коли людина із проблемами з хребтом починає зміцнювати, закачувати м’язи спини, керуючись ідеєю, що вони слабкі та не тримають хребет.

Але насправді все не так просто, як здається на перший погляд.

 

Розберемо, як це працює.

Через фактори, зазначені вище, деякі групи м’язів спини дійсно стають слабкими, в той час, як інші групи м’язів знаходяться в напрузі, гіпертонусі.

 

І коли людина починає зміцнювати м’язи спини, вона призводить до ще більшого тонусу м’язів, які вже перебувають у напрузі і при цьому блокуються м’язи, призначення яких витягувати і випрямляти хребет.

У результаті ситуація лише погіршується.

Це легко перевірити! Якщо ви попросите людини з сутулою спиною випростатися, він може зробити, але вже за короткий час хребет повернеться у своє звичне неправильне становище, тобто. спина округліть.

Це викликано тим, що зовнішні м’язи розгиначі хребта переростяні і перебувають у напрузі. Ці м’язи спочатку не призначені для утримання прямої спини. У той час як глибокі м’язи, які і призначені для утримання хребта прямим, слабкі та заблоковані, затиснуті, вони не можуть виконувати свої функції.

 

І людина, яка намагається зміцнити спину, закачує саме прямі поверхневі м’язи, які й так уже в напрузі.

Тому цей шлях не просто малоефективний, він навіть шкідливий.

І можна сказати більше. У подібній ситуації та техніки йоги, за допомогою яких витягуються м’язи, не сильно допоможуть, бо неможливо витягнути напружені м’язи.

 

І ось тут на допомогу приходять особлива методика, техніка та обладнання.
ЙОГА-ТЕРАПІЇ.

І є певна послідовність.

 • На першому етапі ми спеціальними техніками розслабляємо напружені м’язи. Найчастіше це вимагає багато часу, т.к. напруга накопичувалася роками і десятиліттями, вона знаходиться на глибинних рівнях, її не можна прибрати свідомо, просто взяти та відпустити.

Це також пов’язано з тим, що більшість цієї напруги викликана підсвідомими психологічними програмами.

І тому ця глибока структурна напруга забирається поступово.

 • На ДРУГОМУ етапі ми витягуємо розслаблені м’язи, створюючи простір у тілі.
 • І тільки на третьому етапі ми зміцнюємо потрібні групи м’язів, які підтримують тіло в прямому і розкритому положенні.

Напевно, кожен знає – затиснуте тіло, заокруглена спина дають пригніченість, почуття стискання, тривожності, мало енергії.

У той час як розкрите тіло і правильна постава – це не просто гарне становище тіла, це спокій і впевненість, це відчуття свободи та простору та наповненість енергією.

Кожен етап вимагає правильної, точної та вивіреної роботи, часу та терпіння.

І результат перевершує всі наші очікування.

Досвід показує, що така терапія є дуже важливою для всіх! Тому що практично всі мають проблеми з хребтом, навіть якщо людина зараз цього не відчуває, навіть якщо це не проявляється у вигляді болю і дискомфорту.

 

Це, по-перше, – завжди проявляється на більш тонких рівнях – енергетичному і психоемоційному, і, по-друге, будь-які викривлення хребта рано чи пізно позначаться на фізичному здоров’ї.

Також важливо знову навчити тіло правильно рухатися, сидіти, стояти і лежати, щоб унеможливлювати появи блоків, затискачів та хвороб у майбутньому.

На наших заняттях та курсах з йога-терапії ми робимо великий упор на роботу з хребтом, а також опрацьовуємо інші частини тіла та системи.

 

Ми виконуємо спеціальні йога-терапевтичні техніки для суглобів, судин, шлунково-кишкового тракту та інше.

Це дуже велика, цікава та важлива тема.

Тому в нас регулярно проводяться відкриті вебінари, на яких ми розбираємо ці теми глибше.

Також проводяться ознайомлювальні класи з йога-терапії, щоб ви могли відчути на собі, як працюють ці техніки, і надихнулися зробити своє здоров’я кращим, як і багато інших людей.

Дуже часто люди живуть з болем та дискомфортом довгий час, і це стає джерелом ще більшого стресу та напруги, які посилюють ситуацію.

Але ви можете це виправити, використовуючи унікальне знання та технологію йога-терапії.

 

На нашому YouTube каналі ви можете переглянути більше матеріалів про йога-терапію, попрактикувати разом з нами спеціальні техніки йоги, ознайомитися з відгуками – https://www.youtube.com/channel/UChWUjihJrFubxHhDsNJkUtg/videos.

Також можете приєднатися до нашої групи в Телеграм https://t.me/Ganesh_yoga_school , де викладається найсвіжіша інформація про майбутні заходи (вебінари, ознайомлювальні класи з йога-терапії, зустрічі, ін.)

 

Детальніше про безкоштовний вебінар «Йога-терапія хребта. Суть методу» тут.

Приєднуйтесь, щоб не пропустити!

Розклад живих та онлайн занять з йога-терапії ви можете подивитися здесь!