Ірина – відгук про Курс харчування он-лайн

Доброго дня друзі та Дмитро.

Ось і добігає кінця наш чудовий курс. Так сталося, що його початок співпав із моїм бажанням щось змінити у своєму житті.

Курс повернув моє життя на 180 градусів. Все, що здавалося мені не реально здійснити, з’являлося в моєму житті або зникало з неї як за помахом чарівної палички.

Результат на сьогоднішній день МІНУС 6 кг. Крім того, пройшли набряки ніг, сон став спокійнішим і стало легше вранці вставати. З’явилася легкість у всьому тілі!👍

На курсі Дмитро продумав усе до дрібниць. Інформація – викладена чітко, лаконічно та знайомилися ми з нею у потрібний час, не раніше і не пізніше. Рецепти, так, їх повно в інтернеті, але тут нічого не треба шукати. Бери та роби. І так, ненав’язливо, від необхідності пити воду ми дійшли розвантажувальних днів.

Я знаю, що завдяки курсу попереду у мене дійсно “нове цікаве життя”, яке дарує мені нові відчуття, здоров’я та красу, змінює мої смаки та уподобання. Я бачу зміни й у моєму оточенні. Діти, дивлячись на мене, почали цікавитись, що я їм, коли (вони живуть окремо). На роботі пригощала випічкою та салатами, тож кілька людей попросили рецепти.

Дякую Вам, Дмитре, за Вашу працю, за бажання ділитися своїми знаннями з іншими. Як композитор зі звуків створює чудову музику, як у художника зі штрихів народжується чудова картина, так і Ви з моря інформації, фільмів, статей вибрали, обробили та піднесли нам у зрозумілому та доступному вигляді знання про Правильне харчування. Ви показали шлях і весь час дуже коректно допомагали нам не згортати з нього.

Курс унікальний за своєю суттю. Він показав мені, що харчуватися правильно просто та захоплююче. Потрібно було просто зробити перший крок. Це не забирає багато часу, грошей, натомість дозволить жити здоровим довгі роки.

Дякую всім за підтримку, цікаві рецепти, ідеї салатів та подачі страв.