Євгенія, 50 років, менеджер з продажу – про Курс харчування он-лайн

 

З першого лютого 2017 р. прийшла на йогу до Дмитра Самсонова, а 3 березня 2017 р. розпочався курс правильного харчування.

Найвагомішим аргументом для мене стали ви, Дімо. Коли ви показали свої фото до та після. Це переконало. Якщо ви змогли, значить зможу і я.

 

Курс дуже задоволена. Все приймала та робила. Добре викладено матеріал, добірка фільмів, чудові рецепти, переконливі аргументи. Дуже допомагали додаткові заняття – практики. І для мене дуже важливо було те, що НІЧОГО НЕ ЗАБОРОНЯЛОСЯ.

Навчилася міркувати, що буде якщо … і навіщо? Хочеться, щоб більша кількість людей пройшла саме такий курс харчування. Який вчить як змінити життя на краще. Дякую вам, Дімо! за вашу щирість, чесність, відкритість. За ваше бажання поділитися своїми знаннями та досвідом. ..

Я можу писати ще дуже багато як змінилася моя свідомість, ставлення до їжі та найголовніше ставлення до самої себе. Але переходитиму до досягнень. Кожен прийшов сюди за своїм, я насамперед – за здоров’ям. Завдяки знанням, якими з нами ділився Дмитро, я навчилася правильно їсти, зрозуміла чому віддавати перевагу, які практики використовувати, якщо раптом розум вестиме убік, за рахунок чого приходить насичення.

 

І ось за цей час у мене: всього два рази був стрибок тиску, знизився цукор, припинилися головний біль, море енергії і моя вага – МІНУС 17 кг. Сказати, що я задоволена – це не сказати нічого. Хочу всім нам побажати удачі, у цій чудовій справі – правильному ставленні до себе.

Бажаю досягнення всіх поставлених цілей. А вам Діма, несіть свої справжні знання якомога більшій кількості людей. Тому що вони дають друге дихання, бажання та можливість жити якісно, ​​вірити в себе та знати, що немає нічого неможливого, просто треба брати та робити.

Вдячна вам Марина – за вирішення всіх організаційних питань і звичайно, вам Оксана – за ваші чудові рецепти, які дали нам можливість полюбити правильну та корисну їжу. І моя подяка всім хто взяв участь у цьому проекті, Хто підтримував та лайками давав бажання продовжувати.

Усім дуже дякую !

З повагою, Жене Бевзюк!