Катерина, 59 років, лікар-терапевт вищої категорії – про курс харчування он-лайн

…Одразу відповім на головне запитання: всі мої очікування від Курсу справдилися! А чекала я систематизації всіх знань і головне – навичок здорового способу життя! Враження, як учасник давно зіграної команди, гравці якої дають один одному паси, допомагають та підтримують з усіх боків, а капітан-диригент Дмитро професійно керує цим процесом!

Сім тижнів. Сім найважливіших навичок прописалися в мене. Більше 40(!) рецептів здорової їжі, з освоїла поки що лише 50%. Мінус 6 кг за шість тижнів разом з об’ємом стегон ( навіть не вимірюю – по одязі видно).

Звичайно, я отримала більше, ніж очікувала! Це спілкування у колі однодумців і кожна з вас мене чомусь навчила (я писала вам про це), отримала багато інформації з фільмів, надихнулася вашими результатами та бажанням продовжувати шлях правильного способу життя! І ще: мої діти стали пишатися мною, а чоловік у всьому підтримує і вітає мої зміни і сам приєднується до моїх обідів, салатів зі спеціями, хвалив випічку без яєць та дріжджів, їсть пророщене насіння.

Зміни, які відбувалися з нами щодня протягом більш ніж 45 днів незрівнянно більше, якісніше і цінніше оскільки опрацьовувалися нами на глибинному підсвідомому рівні! Одне ясно: змінилося мислення, зламані стереотипи, оголилися помилки та помилки, зірвано пелена з очей!

Скільки грошей, здоров’я йде на те, щоб занапастити себе, а потім лікуватися від непомірної кількості хвороб! А те, що 90% імунітету – це наш кишечник говорить багато про що! І ще наукова інформація: клітина ендотелію, що вистилає наш кишечник, живе ОДИН день і вся слизова оболонка кишечника оновлюється за ОДИН місяць! Всі наші ферменти працюють у лужному середовищі, а в кислому розмножуються мікроорганізми та викликають посилення моторики, дисбаланс кишкової флори. Тепер зрозуміло, на якому рівні спрацювала вся програма авторського Курсу Дмитра Самсонова! Це важко передати словами! Це треба було пройти та відчути на собі. Я знаю багатьох жінок, які різними шляхами добивалися (добували себе) зниження ваги, раділи результатам… потім знову поверталися до колишніх форм. Не було глибинного опрацювання та усвідомлення правильного шляху, який нам з вами показав Дмитро! А жирова клітина живе 2,5 року (!) в колаптоїдному стані, а тому-бац! і прокидається до життя, набираючись від тривалого голоду ще з більшою силою та агресією! І ці повтори дуже згубні для організму!

Ось як оцінити Курс? Він унікальний і безцінний за своєю глибиною, ефективності та міцності набутих фундаментальних знань та навичок. Дякуємо за естетичну та екологічну подачу матеріалу, за щирість та безумовну любов до своєї справи…