Бліц-обговрення про тренінг “Віра в себе”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Олександр

Що я відразу отримав … це альфа-стан, про який практично нічого не знав. А зараз ним користуюся в маршрутках, перед сном, у будь-який зручний для себе час. Найпростіше – це ранковий підйом. З вечора програмую себе на підйом о 5:30 та вранці встаю без проблем, хоча раніше з цим були проблеми. Зазвичай прокидався о 7-й, початок восьмого і те, з великим зусиллям, а коли треба було встати о 5:30, то це була просто катастрофа. А зараз ця катастрофа пішла у минуле. Також зміна переконань. Мені дуже сподобалася ваша лекція, для мене це зовсім новий напрямок, і хотів би глибше пізнати цю інформацію. Завдяки тому, що все було цікаво, для мене час тренінгу пролетів непомітно.

 

 

Наталя

Тренінг чудовий! Сподобався дуже і навіть допоміг. Вирішила свою проблему здоров’я і зробила це набагато швидше, ніж могла припустити. Тренінг вийшов хорошим, ємним, мені він дав певно позитивні емоції. Наявність медіа підтримки дуже допомагала. Я залишилася дуже задоволеною. Навіть чоловік помітив, що я була у чудовому настрої.

 

Сергій

Раніше такі заходи не відвідував, тому це було новинкою і вийшло дуже цікаво. Приходив із метою повірити у себе. Отримав поштовх на роздум, обмірковування і зробив перший крок до подальших дій. Сподобалися практики, які робили на семінарі. Почав більше дослухатися до себе.

 

Марина

Було дуже легко, дуже цікава та корисна інформація. Відкрили для себе з чоловіком багато нового. Плануємо й надалі цим користуватися та розширювати свої знання. У часі було просто ідеально, я навіть не очікувала, що час пройде так швидко та цікаво. Вся інформація була дуже зрозуміла і легко сприймалася. Дуже сподобалася Ваша подача. Тренінг мене вразив, надихнув і порадував. Вже записалися з чоловіком на курс і хочемо ще більше почерпнути.

 

Аня

Після тренінгу нормалізувався сон, він став чистішим і глибшим. Добре, що була перерва під час семінару. Дуже допомогли практики, відчула їх на собі просто на семінарі. Завдяки слайдам набагато легше все сприймати.

 

Артур

Інформація була цікавою, простою, легко засвоювалась. Вдома відпрацьовую практики, що були показані на семінарі. І вже у побутових ситуаціях є результати. Відпрацьовуємо деякі практики разом із дружиною.