Ірина – відгук про тренінг-очищення “Йога-Детокс”

Щовесни-осінь є звичка робити очищення, іноді частіше.

Зазвичай це були якісь дієти, голодування. Все це робила сама, інформацію брала з інтернету та інших джерел. Звісно, ​​результат якийсь був, але хотілося чогось іншого.

Коли з’явилася програма очищення “йога-детокс”, зацікавилася, бо розуміла, що краще робити це під керівництвом.

Йога-детокс у команді та з Наставником – це зовсім інша програма, це досить глибока та потужна очистка. І не тільки тіла, а що важливіше – розуму.

Однозначно це потрібно робити на регулярній основі. Готова на більший за часом курс.

Всім дякую за спілкування та підтримку, сподіваюся зустрінемося ще не раз).

Дмитре, дякую за новий, дуже корисний для мене досвід, багато зроблено всього за кілька днів!

🙏🙏🙏

За підсумками курсу: здається, що він продовжується, харчування не таке вже суворе, але правильне). А ось в іншому… поки не вийшло все на усвідомлення (а може, й не потрібно), але щось усередині відбувається🙂, далі без слів. Щось чисте та світле.

Днями для мене не має значення це будні чи вихідні. Усі практично техніки навчилася робити скрізь: і на прогулянці, і в офісі, і за кермом, і вдома. Ось шавасану треба ще вигадати, як робити в офісі).

Дівчатка, дякую вам за спілкування, за настрій, за єдиний потік💎

Діма, дякую за все🙏💚